Super, mega miła pani
Bydgoszcz, godzinę temu
Jestem bardzo zadowolona 🥰
Płock, 2 godziny temu
Profesjonalnie i miło. Polecam serdecznie.
Lublin, 2 godziny temu
Bardzo kompetenta i zaangażowana
Sosnowiec, 2 godziny temu
Wszystko w porządku
Pruszcz Gdański, 3 godziny temu
Wszystko ok.
Lublin, 3 godziny temu
Dziękuję za kontakt, polecam Aptekę
Rusocice, 4 godziny temu
Profesjonalna realizacja zamówienia i bardzo miła obsługa
Wrocław, 5 godzin temu
Bardzo przyjemna obsługa. Polecam
Gdańsk, 5 godzin temu
Pomocna obsługa
Katowice, 7 godzin temu
Wszystko ok
Warszawa, 8 godzin temu
Miło
Warszawa, 9 godzin temu
Wszystko ok, polecam.
Warszawa, 9 godzin temu
Fachowcy w 100 procentach, bardzo miła obsługa.
Sanok, 13 godzin temu
Bardzo miła obsługa.
Czarnków, 23 godziny temu
