Super, mega miła pani
Bydgoszcz, przed chwilą
Jestem bardzo zadowolona 🥰
Płock, przed chwilą
Profesjonalnie i miło. Polecam serdecznie.
Lublin, przed chwilą
Bardzo kompetenta i zaangażowana
Sosnowiec, przed chwilą
Wszystko w porządku
Pruszcz Gdański, 52 minuty temu
Wszystko ok.
Lublin, 57 minut temu
Dziękuję za kontakt, polecam Aptekę
Rusocice, godzinę temu
Profesjonalna realizacja zamówienia i bardzo miła obsługa
Wrocław, 2 godziny temu
Bardzo przyjemna obsługa. Polecam
Gdańsk, 2 godziny temu
Pomocna obsługa
Katowice, 5 godzin temu
Wszystko ok
Warszawa, 5 godzin temu
Miło
Warszawa, 6 godzin temu
Wszystko ok, polecam.
Warszawa, 7 godzin temu
Fachowcy w 100 procentach, bardzo miła obsługa.
Sanok, 10 godzin temu
Bardzo miła obsługa.
Czarnków, 20 godzin temu
