Wszystko ok :)
Tarnobrzeg, 3 godziny temu
Szybko i sprawie. Farmaceuta bardzo uprzejmy.
Łódź, 6 godzin temu
Super, mega miła pani
Bydgoszcz, 23 godziny temu
Jestem bardzo zadowolona 🥰
Płock, 23 godziny temu
Profesjonalnie i miło. Polecam serdecznie.
Lublin, 23 godziny temu
Bardzo kompetenta i zaangażowana
Sosnowiec, 23 godziny temu
Wszystko w porządku
Pruszcz Gdański, 24 godziny temu
Wszystko ok.
Lublin, 24 godziny temu
Dziękuję za kontakt, polecam Aptekę
Rusocice, 1 dzień temu
Profesjonalna realizacja zamówienia i bardzo miła obsługa
Wrocław, 1 dzień temu
Bardzo przyjemna obsługa. Polecam
Gdańsk, 1 dzień temu
Pomocna obsługa
Katowice, 1 dzień temu
Wszystko ok
Warszawa, 1 dzień temu
Miło
Warszawa, 1 dzień temu
Wszystko ok, polecam.
Warszawa, 1 dzień temu
